Stříbrná medaile UJAK k promoci Bc. 37 mm proof

 

Autorem je Irena Hradecká, Dis.

Moderní doba si žádá nové odborníky a vizionáře. Mladí lidé jsou si vědomi toho, že bez vzdělání v náročném světě 21. století neobstojí. O své budoucnosti rozhodují v podstatě ještě jako děti při volbě střední školy, avšak definitivní směr jejich plánované cesty přinese až volba univerzity a oboru, kterému se budou systematicky věnovat. Vysoká škola je pro většinu studentů životní zkouškou z dospělosti a dosažení titulu bakalář je pak vysněnou první metou. Pokud chcete své blahopřání čerstvým absolventům bakalářských oborů Univerzity Jana Amose Komenského vyjádřit co nejoriginálněji, Česká mincovna vám k tomu nabízí osvědčený prostředek v novém designu – půvabnou titulární medaili UJAK.

Její autorkou je nadaná výtvarnice Irena Hradecká, Dis. Ta vtiskla averzu mocnou symboliku vzdělání, jež svou silou pomyslně maže hranice světa. Reverzu dominuje portrét Jana Amose Komenského, člověka, který právě vzdělání zasvětil svůj život a který ve zlých dobách dodával českému národu naději a sílu. Od jeho narození uplynulo sice již více než 400 let, jeho myšlenky však nikdy nepozbyly na naléhavosti.

Univerzita Jana Amose Komenského se pyšní titulem první soukromé vysoké školy v České republice, jíž se podařilo získat statut univerzity. Je zaměřena na společenskovědní disciplíny, v jejichž rámci nabízí skutečně široký okruh oborů. Mezi stěžejní programy patří Speciální pedagogika, Vzdělávání dospělých, Andragogika, Evropská hospodářskosprávní studia, Sociální a mediální komunikace, Management cestovního ruchu, Právo v podnikání, Manažerská studia, Audiovizuální komunikace a tvorba a Scénická a mediální studia. Na stále větší oblibě získávají také později zařazené obory Pojišťovnictví a Bezpečnostní studia.

Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o. vznikla původně jako Vysoká škola Jana Amose Komenského, s.r.o. v roce 2001 na základě státního souhlasu a akreditace prvního studijního programu a oboru. Deset let existence uznávaného vzdělávacího ústavu přineslo tisíce spokojených studentů a úspěšných a žádaných absolventů. Není tedy divu, že se Univerzita Jana Amose Komenského stala největší soukromou vysokou školou v naší zemi.

Medaile UJAK k promoci Bc. v mimořádném lesku ryzího stříbra je vkusným a všeříkajícím projevem vašeho uznání a možná i prvotní jiskrou k zažehnutí nové ušlechtilé sběratelské vášně.

 

 

medaile3 Materiál: Stříbro
Váha: 31,1 g
Ryzost: 999 / 1000
Průměr: 37 mm
Provedení: Proof
Hrana: Hladká
Autor averzu: Irea Hradecká, DiS.
Autor reverzu: Irena Hradecká, DiS.
Číslo: 60892-711
Datum emise: Červen 2014
Balení: Modrá kožená etue
Číslovaná emise: Ne
Certifikát: Ano
Balení kapsle: Ano

Cena včetně DPH

2 000,-