Zlatá medaile UJAK 28 mm proof

 

Autorem je Irena Hradecká, Dis.

Promoce, tedy úspěšné zvládnutí univerzitních studií, je poslední metou, které studenti na vysoké škole dosahují. Počínaje zdárným složením přijímacích zkoušek, přes každou seminární a ročníkovou práci, každý test a zkoušku v jednotlivých semestrech se postupně dlouhými hodinami studia propracovali až k tomuto okamžiku.

Všichni, kteří se rozhodli zasvětit svůj život vědění a vědě, si rozhodně zaslouží nejvyšší uznání. Jeho projevem může být například hodnotná pamětní medaile Univerzity Jana Amose Komenského od České mincovny. Stejně jako je ryzí zlato, z něhož je medaile vyrobena, nejvzácnějším kovem i vzdělání patří k nejcennějším hodnotám, které můžeme v životě získat. Symboliku učenosti, kterou naleznete na Zlaté medaili UJAK, navrhla mladá talentovaná medailérka Irena Hradecká, Dis. Na averzu je vyjádřena originální moderní grafikou, na reverzu je pak zastoupena portrétem Jana Amose Komenského, učitele národů, jenž vzdělanosti a jejímu šíření věnoval celý svůj život.

Univerzita Jana Amose Komenského se pyšní titulem první soukromé vysoké školy v České republice, jíž se podařilo získat statut univerzity. Je zaměřena na společenskovědní disciplíny, v jejichž rámci nabízí skutečně široký okruh oborů. Mezi stěžejní programy patří Speciální pedagogika, Vzdělávání dospělých, Andragogika, Evropská hospodářskosprávní studia, Sociální a mediální komunikace, Management cestovního ruchu, Právo v podnikání, Manažerská studia, Audiovizuální komunikace a tvorba a Scénická a mediální studia. Na stále větší oblibě získávají také později zařazené obory Pojišťovnictví a Bezpečnostní studia.

Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o. vznikla původně jako Vysoká škola Jana Amose Komenského, s.r.o. v roce 2001 na základě státního souhlasu a akreditace prvního studijního programu a oboru. Deset let existence uznávaného vzdělávacího ústavu přineslo tisíce spokojených studentů a úspěšných a žádaných absolventů. Není tedy divu, že se Univerzita Jana Amose Komenského stala největší soukromou vysokou školou v naší zemi.

Zlatá medaile neurčuje prvenství pouze v soutěžních disciplínách. Patří také těm, kdo dokázali něco výjimečného. Dosažení akademického titulu bezesporu k takovým výlučným zásluhám patří a numismatický klenot každému úspěšnému absolventu jednoznačně přísluší. Věnujte svým blízkým upomínku na vysokoškolská léta, synonymum jejich úspěchu, píle a vytrvalosti, která jim svou hodnotou bude připomínat jejich vlastní cenné hodnoty.

 

medaile2 Materiál: Zlato
Váha: 15,56 g
Ryzost: 999,9 / 1000
Průměr: 28 mm
Provedení: Proof
Hrana: Hladká
Autor averzu: Irena Hradecká, DiS.
Autor reverzu: Irena Hradecká, DiS.
Číslo: 60895-611
Datum emise: Červen 2014
Balení: Vínová kožená etue
Číslovaná emise: Ne
Certifikát: Ano
Balení kapsle: Ano

Cena včetně DPH

25 000,-